KONST / Litografier / Färglitografi 12746527
nr 1274 6527
Else Hagen
(1914-2010), Norge
Färglitografi, Kavalkad. Signerad, numrerad 193/250. Motivet: 28x48 cm
Else Hagen, norsk bildkonstnär född 1914, död 2010.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 19:47:32
6/9 08:33:49